Звернення Пінчука Валентина, директора Комунального підприємства “Центр стерилізації та адопції тварин”, місто Бориспіль

Шановний Владлен Михайлович! Я, директор комунального підприємства «Центр стерилізації та адопції тварин» в місті Бориспіль, яке знаходиться за адресою : 08300 , Київска обл, м. Бориспіль, вул Гоголя 63.
Наше підприємство забезпечує допомогу безпритульним тваринам а саме: лікуємо безпритульних тварин, стерилізуємо їх , перетримуємо після операції до відновлення, та шукаємо тваринам новий будинок. По можливості допомагаємо кормом людям які піклуються про безпритульних тварин , малозабезпеченим верстам населення для їх тварин.
Також завдяки співпраці з організацією БФ «Щаслива Лапа» ми зараз забезпечуємо безкоштовну стерилізацію для домашніх тварин пенсіонерів нашого міста.
Наше підприємство « Центр Стерилізації та адопції тварин» працює протягом майже 2 років. Нажаль, сьогодні багато власників тварин потрапили в скрутне становище, коштів для повноцінного опікування почало не вистачати.
Просимо надати нам допомогу: комплексними вакцинами та вакцинами від сказу, перев’язувальними матеріалами, бинтами, пелюшками, операційним полем, катетерами, шприци, рукавички, проти паразитарними препаратами, наркозними препаратами, антибіотиками , шовними матеріалами ,кормами для тваринам, та препаратами і розчинами для гігієни тварин.

Відгук про надану допомогу

Сьогодні ми отримали 100 доз вакцин від сказу 💉 та 100 мікрочіпів для ідентифікації домашніх тварин. 🩺.
Велика вдячність USAVA та American Veterinary Medical Foundation (AVMF) що в нас є можливість провести безкоштовну вакцинацію від сказу та чіпування домашніх тварин переселенців та малозабезпечених сімей. 🥺❤️

Залишити коментар