Розважальна програма

Розважальна програма

Facebook

Блоги ветеринарии

Спартакіада–2012

30 «спартанців»-2, або Як весело і з користю провести час.

Ветеринарна спартакіада — явище відносно нове в Україні. Але з кожним роком цей захід тільки набирає обертів і стає все більш популярним серед наших (та й не тільки наших) ветеринарних фахівців. Цього року в ній взяли участь ветеринарні лікарі не тільки з України, а й з Росії, Білорусії, Чехії.

28 січня 2012 року на гірськолижному курорті «Подобовець», що у Закарпатській області, зібралися тридцять спартанців, більшість з яких — відважні ветеринарні лікарі, готові дати бій складним кліматичним умовам і зрушити той самий граніт науки.

Всупереч несприятливим прогнозам Західна Україна зустріла їх як належить: високі гори, обсипані снігом, пишні ялини, безвітряна, сонячна, морозяна погода! Приватний котедж, що стоїть біля підніжжя гори, зігрів всіх гостей теплом, затишком і душевністю, а також смачною закарпатською кухнею.

Кожен вечір у затишній атмосфері, сидячи біля каміна, спартанці від ветеринарії проводили семінари на актуальні теми (цукровий діабет, епілепсія, ультразвукове дослідження, оснащення ветеринарної клініки та ін.). Звичайно ж, високий рівень заходу був забезпечений не тільки за рахунок приємної обстановки, в якій проходила Спартакіада, а й завдяки якісній матеріальній, а також технічній підготовці всіх доповідей та майстер-класів.

Графік Спартакіади, як звичайно, був дуже насичений: крім наповненої і цікавої інформаційної частини, всіх учасників чекала не менше насичена культурна програма — чемпіонат з шашок та дартсу, змагання з гірськолижного слалому серед дорослих і дітей, а також поїздки на прилеглі гірськолижні курорти. Ну і, звичайно ж, стали вже традиційними банкети, присвячені відкриттю та нагородженню призерів, шашлик-паті і салют. Але найголовнішим плюсом цього заходу було і залишається одне — тісне спілкування у вузькому, можна навіть сказати сімейному, ветеринарному колі. Наші діти, нарешті, змогли відпочити зі своїми батьками, позмагатися і завести нових друзів.

Позаду навчання, карпатські гори, чисте повітря, українська привітність, а в серці — ветеринарна єдність, нові друзі і приємні спогади.

Проведення Третьої міжнародної Ветеринарної Спартакіади заплановано на січень 2013 року на одному з гірськолижних курортів Польщі за участю провідних фахівців Польщі, Чехії та Німеччини!

Захід пройшов без участі спонсорів і при ініціативній підтримці самих учасників.

Авторизація

Де ми знаходимося:

loading map...
Click item below to move to