Реєстрація на Конгрес USAVA

Реєстрація на Конгрес USAVA

Розважальна програма

Розважальна програма

Facebook

Блоги ветеринарии

Інститут USAVA

Головним завданням асоціації є формування професійних навичок і умінь, які приведуть до розуміння гасла WSAVA: «Одна професія — одне бачення світу».

За роки роботи Української асоціації лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин разом з розвитком ветеринарної медицини в нашій країні змінювалися, еволюціонували наші навчальні заходи. На сьогоднішній день із загальноосвітніх заходів утворилася Єдина Вища Школа USAVA.

Детальніше...

Майстер-клас

Щорічно USAVA організовує практичні заняття із залученням провідних фахівців міжнародного рівня із використанням найбільш сучасних технологій та обладнання для подальшого вдосконалення ваших практичних навичок.

Семінари USAVA є однією з унікальних особливостей, використовуючи яку учасники заходу можуть практично освоїти нові методики, працюючи в невеликих групах (не більше 20 чоловік) з найсучаснішим обладнанням ...

Детальніше...

Спартакіада

Шановні пані та панове, Ladies and Gentlemen.

Організаційний комітет Української асоціації лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин (USAVA) вітає Вас і Ваших близьких з новорічними святами і запрошує Вас взяти участь у Третій зимової ветеринарної спартакіаді 2013!

Час проведення: 30.01.13 – 04.02.13.

Місце проведення: гірськолижний курорт Подобовець.

Детальніше...

Більше статей...

  1. WSAVA CE
  2. Семінари

Авторизація

Де ми знаходимося:

loading map...
Click item below to move to