спікери

Dimitrios Tontis

info

Доцент «Ветеринарна патологія».

1978–1985 роки: аспірантура і ветеринарна ступінь, ветеринарна школа, Університет Арістотеля в Салоніках, Греція.

1985–1989 роки: аспірантура і докторантура, Інститут ветеринарної патології, Бернський університет, Швейцарія (т. д., д.м.н.).

1986–1989 роки: стипендія, Фонд державних стипендій Греції.

1995–1997 роки: Лабораторія анатомо-гістології, факультет ветеринарної медицини, Фессалійський університет (викладання гістології).

1997 р. — даний час: лабораторія патології, факультет ветеринарної медицини, Університет Фессалії (викладання загальної, спеціальної та діагностичної ветеринарної патології).

Начальник відділу ветеринарної патології. Член Генеральної асамблеї факультету, член різних комітетів Університету Фессалії.

[згорнути]

Douglas Esson

info

Доктор  є дипломованим фахівцем Американського коледжу ветеринарних офтальмологів. Його численні області інтересів і знання включають в себе хірургію рогівки, операцію з видалення катаракти високого ризику, лікування глаукоми, клінічні дослідження офтальмології екзотичних тварин і область телемедицини що розвивається. Доктор Ессон навчав студентів-ветеринарів, ветеринарів загального профілю, стажистів, резидентів офтальмологів, в тому числі фахівців галузі та біотехнологій. Його наукові рукописи були опубліковані в рецензованих журналах, включаючи Veterinary Ophthalmology, the Journal of Glaucoma, Science, Investigative Ophthalmology & Visual Science & the Journal of Zoo і Wildlife Medicine. Він має авторські тексти, в тому числі розділи «Ветеринарна офтальмологія», «Глаукома» і «Ветеринарна офтальмологічна хірургія», а також власний «Клінічний атлас офтальмологічних захворювань у собак і кішок». Д-р Ессон також представив свої дослідження і клінічні дослідження в ACVO, ECVO, ESVO, WSAVA, ARVO, AGS & AAO і є офтальмологом-консультантом в порівняльних офтальмологічних дослідних лабораторіях (CORL) Wisconsin & New World Medical (California), член Центру досліджень зору у Флориді і асоційований член Американського товариства по глаукомі (AGS). Доктор Ессон добре відомий у ветеринарному співтоваристві Південної Каліфорнії, де він практикував і тісно співпрацював з цією професією понад десять років. Він регулярно викладає і проводить вологі лабораторії, а його робота на добровільних засадах з тваринами і дикими тваринами з’являлася в численних публікаціях і синдикованих телевізійних шоу, включаючи Animal Planet, National Geographic, Sea Rescue & The Doctors. Він бере участь в численних природоохоронних організаціях і проектах, а також регулярно запрошує на роботу національних і міжнародних спікерів. Коли доктор Ессон не займається офтальмологією, він любить проводити час зі своєю сім’єю і декількома тваринами. Він також завзятий аквалангіст, серфер і фотограф.

[згорнути]

Jennifer Stafford

info

Дипломований фахівець обох Американських коледжів внутрішньої медицини, а також коледжу невідкладної та інтенсивної терапії. Закінчила Університет Теннессі в 2007 році. Має кілька публікацій в ветеринарних журналах по невідкладній та інтенсивній терапії. Вона працює в лікарні BluePearl Pet Hospital, Мейтленд, Флорида, у відділенні невідкладної / інтенсивної терапії та внутрішньої медицини. Крім того, вона є наставником по внутрішніх хворобах для 3 ординаторів. Її хобі – верхова їзда – триборство нижчого рівня та виїздки. Вона отримала рейтинг HA в Поні-клубі США.

[згорнути]

Federico Fracassi

info

З відзнакою закінчив Болонський національний університет ветеринарної медицини (DVM). На цьому ж факультеті проходив практику. У 2005 році захистив кандидатську дисертацію.

Після захисту дисертації він став постійним співробітником кафедри ветеринарної медицини Болонського університету, де в даний час працює доцентом кафедри терапевтичної медицини і завідувачем відділу терапевтичної медицини. Закінчив курс Альтернативної ординатури з терапевтичної медицини в клініці терапії дрібних тварин, Університет Цюріха, Швейцарія, і отримав статус європейського фахівця в області терапевтичної медицини в 2012 році (Diplomate ECVIM-CA-internal medicine). В обов’язки входить догляд за пацієнтами, навчання студентів, інтернів та ординаторів, дослідження в галузі медицини внутрішніх органів домашніх тварин, акцентуючи особливу увагу на ендокринології. Є віце-президентом Європейського товариства ветеринарної ендокринології (ESVE), президентом Італійського товариства ветеринарної терапевтичної медицини (SIMIV), членом правління виконавчого комітету конгресу ECVIM-CA і редактором наукового журналу «Veterinaria». Його список публікацій включає журнальні статті, наукові реферати, описи клінічних випадків, доповіді і глави в книгах.

Головним об’єктом його досліджень є ендокринологія дрібних тварин.

[згорнути]

Jessica A. Miller

info

Дипломований фахівець Американського коледжу внутрішньої медицини в області неврології. Вона отримала ступінь доктора ветеринарної медицини в Державному університеті Огайо (Коледж ветеринарної медицини). У 2019 отримала сертифікат нейрохірургії ACVIM.

Вона є членом Американської ветеринарної медичної асоціації та Американського коледжу внутрішньої ветеринарної медицини (ACVIM).

Працює в лікарні BluePearl Pet Hospital, Мейтленд, Флорида, у відділенні неврології і нейрохірургії.

Вона також є директором програми по роботі з хворими і наставником по неврології для співробітників лікарні.

Доктор Джессіка Міллер регулярно відвідує курси та конференції по просунутій нейрохірургії, МРТ.

Її професійні інтереси – нейрохірургія, лікування запальних захворювань ЦНС, лікування епілепсії.

Її особисті інтереси – подорожі та рибалка нахлистом, випічка, читання і проведення часу з сім’єю.

[згорнути]

Matthew Pead

info

Старший викладач по хірургії, відділення клінічної медицини, Королівський ветеринарний коледж, Лондон. Працював в первинної ветеринарній практиці, але більша частина його 30-річної клінічної кар’єри була присвячена роботі в університетському лікувально-діагностичному центрі. В даний час працює з вторинними або третинними ортопедичними проблемами і захворюваннями суглобів, входить до складу бригади екстреної медичної допомоги з проблем пов’язаними з черевною порожниною і грудною кліткою. Постійно займається вправленням переломів, артроскопією, остеосинтезом, корекцією викривлення кінцівок, а також операціями, пов’язаними з порушеннями розвитку, такими як заміна тазостегнового суглоба і розрив краніальної хрестоподібної зв’язки. У клініці під його початком працюють інтерни та ординатори, крім цього він навчає студентів-ветеринарів останніх курсів. У Matthew є інтерес до притулків для тварин і до медичних послуг, так як я є опікуном будинку для собак і кішок Battersea Dogs and Cats.

Навчання і науково-дослідницька діяльність:

В основному займається дослідженнями в сфері ветеринарії, пов’язаними з проблемами, які пов’язані із захворюваннями кісток і суглобів з основним акцентом на синтезі нового хряща в суглобах, уражених остеоартритом і остеосаркомою. Навчає і займається репетиторством з бакалаврами, магістрами та аспірантами.

Застосувавши на практиці його поради, ти зможеш проводити унікальні операції, які забезпечать тобі успішне життя!

[згорнути]

Teresa Goodson

info

Доктор Тереза Л. Гудсон – дипломований фахівець ACVIM по внутрішній медицині дрібних тварин, працює в лікарні BluePearl, Мейтленд, Флорида. У травні 1997 року вона закінчила Іллінойський університет в Урбана-Шампейн і отримала ступінь доктора ветеринарної медицини.

Провела безліч семінарів і презентацій на різні теми внутрішньої медицини. Вона є членом Ветеринарної медичної асоціації Центральної Флориди, Американської ветеринарної медичної асоціації. Вона продовжує навчання на різних курсах, форумах і конференціях. Останнім був ACVIM в онкології, 2019.

[згорнути]

Simon Tappin

info

Європейський і визнаний RCVS фахівець з внутрішніх хвороб дрібних тварин. Почесний доцент Університету Ноттінгема. Саймон навчався в Університеті Кембриджа і після кваліфікації провів 2 роки в області практики дрібних тварин, а потім отримав ординатуру з медицини дрібних тварин та інтенсивної терапії в Університеті Брістоля. Приєднався до DWR в 2007 році і є керівником служби внутрішніх хвороб і директором успішної програми стажування DWR. Має сертифікат Королівського коледжу з медицини дрібних тварин і європейський диплом з ветеринарної медицини.
Саймон є активним членом Британської ветеринарної асоціації дрібних тварин і редактором “BSAVA Companion Journal”. Він зіграв важливу роль у розвитку служби інтервенційної радіології в DWR, використовуючи мінімально інвазивні методи і біоматеріали для лікування багатьох станів, які раніше вимагали більш інвазивної хірургії. Він читав лекції в Великобританії і Європі з таких предметів, як екстрена медицина та інтервенційна радіологія. В даний час наукові інтереси Саймона пов’язані з поширенням гена множинної лікарської стійкості в Великобританії і впливом на етіологію захворювання.

[згорнути]

Ronnie Kaufmann

info

DVM, Dip.ECVD, фахівець з дерматології Європейського коледжу ветеринарної дерматології

Доктор Кауфманн закінчила Школу ветеринарної медицини Корет в 2006 році. Після закінчення школи вона приєдналася до команди приватної ветеринарної клініки і центру невідкладної допомоги, де до 2010 року працювала терапевтом. У 2010 році вона почала ординатуру з дерматології, а в 2017 році – була сертифікована як дипломований фахівець Європейського коледжу ветеринарної дерматології. Під час своєї резидентури вона також проходила навчання в таких областях як дерматогістопатологія, імунологія і дерматологія коней, проведеними Європейським товариством ветеринарної дерматології.

Доктор Кауфманн займається дерматологією протягом 10 років, а з 2018 року вона очолює дерматологічну службу Ветеринарної клініки і відповідає за викладання і навчання дерматології в Школі ветеринарної медицини Корет при Єврейському університеті.

[згорнути]

Валерій Фролов

info

Доктор біологічних наук, професор кафедри ГПР СЕІ СГТУ ім. Ю.А. Гагаріна, заслужений діяч науки і освіти, засновник наукової школи «Стоматологія тварин», член-кореспондент РАЕ, директор ветеринарної клініки «Центральна на Московській»

Один з перших в Росії став займатися науково-практичними проблемами ветеринарної стоматології домашніх тварин. Основний напрямок його діяльності є клінічна стоматологія та ортодонтія. Результатом його наукової діяльності стало публікація більше 180 статей, 12 патентів, 9 книг і монографій, виданих як в Росії, так і за кордоном. Він нагороджений численними нагородами, почесними дипломами та грамотами; є лауреатом численних конкурсів, конференцій і фестивалів. Бере активну участь у багатьох російських і міжнародних конференціях з проблем морфології, біології та оральної патології у тварин.

[згорнути]

Тетяна Муждабаева

info

Ветеринарний лікар, хірург ветеринарної медицини.

Ветеринарна клініка «Білий Клик» Москва 2009-2018 р

З 2020 року – завідувач хірургічним відділенням клініки Зоолюкс г. Киев

Сфера професійних інтересів: ортопедичні захворювання зростаючих тварин, дисплазія ліктьових суглобів, артроскопія, загальний ортопедичний прийом, загальна хірургія.

У 2002 році закінчила Московську Державну ветеринарну академію ім. К.І. Скрябіна.

2004-2006 роки завідувала експериментально-біологічною клінікою в Науково-дослідному інституті фізико-хімічної медицини при другому московському державному медичному інституті ім. Н.І. Пирогова

Підвищення кваліфікації

2015 р – артроскопія суглобів м. Курган. Ендовет.

2016- ендоскопічне дослідження шлунково-кишкового тракту і респіраторної системи у тварин. Ендовет.

Постійний слухач щорічних ветеринарних конгресів. Асоціативний член ruSVOT.

[згорнути]

Євген Шевченко

info

лікар ветеринарної медицини

ендокринолог, стоматолог

засновник ветеринарної клініки «ДІАВЕТ»

і просто щасливий тато доньки-діабетика

[згорнути]

Євген Белецкий

info

Лікар анестезіолог ветеринарної клініки Animal Health, Глеваха

Закінчив Харківську державну зооветеринарної академії

2019 – візітерство в відділенні анестезіології Istituto Veterinario di Novara, Італія

2020 рік – візітерство в клініці Jaggy Praha

Постійний учасник міжнародних конгресів в галузі ветеринарної анестезіології

Регулярно читає лекції з анестезіології, а так само проводить майстер класи з інгаляційної і регіонарної анестезії.

[згорнути]

Антоніна Гайдамак

info

Освіта: у 2004 році з відзнакою закінчила Національний Аграрний Університет за спеціалізацією «Дрібні домашні тварини».

Спеціалізація: терапія, дерматологія, ендокринологія.

Дійсний член Українського Ветеринарного Дерматологічного Товариства.

Пройшла підвищення кваліфікації за спеціалізацією на наступних майстер-класах:

«Практичні дерматологічні заняття». Карась-Тенча І.

«Цитологія в практиці. Як отримати щось більше? ». Зельдовец Б.

«Цитологічна діагностика круглоклітинних пухлин шкіри у дрібних домашніх тварин». Ігнатенко Н.А.

«Гістологічна діагностика алопецій пов’язаних з фолікулярними дисплазиями». Сото С.

«Рутинні методи лабораторної діагностики у ветеринарній дерматологічній практиці». Медведєв К.С.

«Лікування цукрового діабету кішок». Беленсон М.М.

«Курси з ветеринарної дерматології» Медведєв К.С.

«Школа ветеринарної дерматології» Белова С.

«Цитологія шкіри – проста і не дуже». Глібова О.

«Ендокринологія. Модуль 1»Беленсон М.М.

 

Була делегатом від України на Всесвітньому дерматологічному конгресі в Бордо (Франція) в 2016 р

Почала лекторську діяльність з 2016р.

[згорнути]

Дмитро Бережний

info

Дмитро Бережний

Зооветеринарний центр «10 друзів» (м.Суми)

Кандидат ветеринарних наук, доцент, член USAVA, BSAVA, сертифікований фахівець з операцій на колінному суглобі, дисплазії, член Української ортопедичної комісії, лауреат “Визнання року”, лауреат “Золотий скальпель Украини” проходив стажування в

Великій Британії, США, Іспанії, автор понад 150 публікацій, постійнний лектор на

Українських та міжнародних конференціях як в Україні так і за кордоном.

Любить тварин більше ніж людей. Спеціалізується на складних

хірургічних патологіях.

[згорнути]

Катерина Черепанська

info

У 2007 р закінчила Національній Університет Біоресурсів та Природокористування (колишній Національний Аграрний Університет), факультет ветеринарної медицини. З третього курсу працювала у ветеринарній клініці «Неовет» асистентом, з 2007 року – терапевтом. Ультразвуковою діагностикою займається з  2008 року, як лікар загальної практики, з 2011 року – як вузький спеціаліст. З 2015 року працюю у ветеринарній  клініці «Ветнова» виключно за спеціальністю «Ультразвукова діагностика».  Регулярно поновлює знання, вивчаючи зарубіжні джерела інформації, відвідуючи вузькопрофільні майстер-класи провідних зарубіжних і вітчизняних спеціалістів.

Має значні напрацювання в абдомінальних, торакальних, кардіологічних, офтальмологічних, а також, останнім часом, і в ортопедичних обстеженнях, активно ділиться своїми знаннями із зацікавленими колегами. 

[згорнути]

Павло Каратаев

info

Ветеринарний лікар, нейрохірург, невролог

Клініка неврології і реабілітації Neurocare

Член Європейської асоціації ветеринарних неврологів (ESVN).

Навчався в Харківській ветеринарній академії, потім продовжив навчання в магістратурі НУБіП (м.Київ).

Практичною діяльністю займається з 2010 року.

Постійно відвідує конференції і семінари з неврології в Україні, Росії та Європі (USAVA, NVC, СПб неврологічна та хірургічна конференція, SASAP, ISFM, щорічний конгрес ECVN).

 

Регулярно проходить майстер класи з неврології та нейрохірургії за участю вітчизняних і світових неврологів і нейрохірургів.

У 2018 році пройшов інтенсивний курс з неврології BrainCamp в м.Болонья (Італія).

Проходив стажування в різних неврологічних центрах (Jaggy Praha, Aisti).

Автор статей з неврології в журналах.

 

З 2015 р читає лекції з неврології на конференціях в Україні та Росії.

Основні напрямки роботи – нейрохірургія, неврологія, візуальна діагностика в неврології.

[згорнути]

Кристина Лебедік

info

Освіта:

2010 – 2016 НУБіП України

Спеціальність: лікар ветеринарної медицини домашніх тварин

2019 – теперішній час – навчання в Університеті Сіднею за програмою «Медицина кішок

Спеціалізація: медицина кішок, онкологія

Член Всесвітньої Організації хвороб кішок ISFM

Досвід роботи:

2020- теперішній час- лікар-фелінолог, онколог у «ЦСВМ. Осокорки»

2014-2020 – посада ветеринарного лікаря у клініках Києва.  Стажування у ветеринарних клініках «Haabersti Loomakliinik» (Таллін, Естонія), «Happy Valley» (Лимассол, Кіпр).

[згорнути]

Богдан Музичук

info

В 2002 році з відзнакою закінчив магістратуру ветеринарного факультету Національного аграрного університету. З цього ж часу почався безперервний стаж як практикуючого ветеринарного лікаря. З 2008 року почав займатися ветеринарної офтальмологією. З 2008 по 2011 проходив стажування в Центрі мікрохірургії ока, де освоював методики медикаментозного і мікрохірургічного лікування захворювань рогівки, лікування пацієнтів з гострою травмою ока, діагностика і лікування захворювань сітківки.

Учасник он-лайн курсів доктора Девіда Вилці (Prof. David A. Wilkie) “Pre-operation complications, Intra-operation Complications and Post-operation”.

[згорнути]

Алексій Португейс

info

Спеціалізація – ортопедія, неврологія, онкологія.

 Почав свою практику з 2004 року. Працював хірургом в клініках України (Одеса) і Росії (Москва)

Відвідував хірургічні, неврологічні та онкологічні конференції і практичні курси.

У 2006-2007 р проходив 14-денні практичну стажування з ортопедії, травматології, неврології та онкології в клініках “Біле Ікло” і “Біоконтроль” м.Москва, Росія.

2016 – практичний курс по дисплазії ліктьових і кульшових суглобів (PAUL DUO PBUO DPO JPS) м. Москва (ЕЛДО Веззоні, Слободан Тепіч)

2016 – практичний курс з лікування розриву передньої хрестоподібної зв’язки (TPLO) і вивихи колінної чашки – м. Москва (ЕЛДО Веззоні, Слободан Тепіч)

2016 – дводенний практичний курс з нейрохірургії (патології хребетного стовпа і краніоцервікального переходу) м. Одесса Албул А.В.

2017 – практичний курс з хірургічного лікування деформацій грудних і тазових кінцівок м. Москва (ЕЛДО Веззоні, Слободан Тепіч)

2017 – практичний курс з торакальної хірургії м. Москва (Жиль Дюпре)

2018 – дводенний практичний курс по ортопедичних операцій при дисплазії ліктьових і кульшових суглобах включаючи ендопротезування ТБС – м. Цюрих (Слободан Тепіч)

Виступав доповідачем на наступних конференціях:

NVC – 2014 г. Москва Росія. USAVA – 2019 м. Ужгород, Україна. HardVet – 2019 г. Харьков Україна

Біоконтроль – 2019 онкоконференція м. Москва, Росія

VetCamp 2020 року – Пітерська хірургічна конференція м. Санкт-Петербург, Росія

Провів навчання за такими темами:

2017 – 2018 – 2 майстер-класи з TPLO. «Ексвет» м. Одесса

2019 – майстер-клас по дисплазії ліктьового суглоба. «Ексвет» м.Одеса

2021 – майстер-клас з лікування паралічу гортані. «Ексвет» м. Одесса

[згорнути]

Денис Селезньов

info

Селезньов Денис Геннадійович

Лікар ветеринарної медицини клініки «Зоолюкс» (працює з 2013 г). Спеціалізується в областях хірургії, онкохірургії, онкології та ортопедії. Також займається цитодіагностикою пухлинних процесів, активно вивчає цитологію та гістологію дрібних домашніх тварин. Член європейського суспільства ветеринарних онкологів (ESVONC).

Закінчив магістратуру за спеціалізацією «Інфекційні хвороби дрібних тварин» Луганського НАУ в 2011 році. Ветеринарну практику почав у 2008 році.

[згорнути]

Іван Стойков

info

Закінчив київський ветеринарний факультет в 1993 році. Був співзасновником однієї з

перших в Україні приватних ветеринарних клінік Крісто. Закінчив аспірантуру

Національного Аграрного Університету при кафедрі ветеринарної фармакології в

1999 році. Викладав ветеринарну фармакологію в Аграрному Університеті в Києві

протягом 3 років. З 1999 по 2015 рік працював у ветеринарній клініці Дунай м. Киев.

Двічі проходив стажування у Франції, яка проводиться Асоціацією Фахівців

Ветеринарної медицини України. У 2015 році очолив клініку “Здоров’я

тварин” смт Глеваха, Київської області. Лауреат конкурсу USAVA” Ветеринарний лікар 2016 року”.

[згорнути]

Тетяна Храмова

info

Ветеринарний лікар-хірург, який спеціалізується на хірургії м’яких тканин. Основний інтерес в хірургії лежить в області онкохірургії, торакальної і складної абдомінальної хірургії, лікуванні ран і реконструктивній хірургії. Робота за принципам доказової медицини.

Початок хірургічної діяльності – в 2009 р, з 2014 хірургія м’яких тканин стала основною і єдиною спеціалізацією.

Працювала у великих клініках України лікарем-хірургом і керівником відділення хірургії, з січня 2019 р – референс-хірург, консультант.

Регулярний слухач конференцій в Україні та за її межами. Член USAVA (FECAVA, WSAVA), BSAVA, Санкт-Петербурзької ветеринарної асоціації.

У 2016 р пройшла стажування у відділенні хірургії ветеринарної клініки “Білий клик” (м. Москва).

У 2018 р отримала грант BSAVA Travel Scholarship, що дає можливість відвідати BSAVA конгрес в Бірмінгемі (квітень 2019 р). Також в 2019 р. відвідала конгреси FECAVA, EERVC, NVC, Purina Partners. У 2020 р – International Nephrology Congress.

Проводить лекції та майстер-класи в Україні та Молдові, в тому числі лектор найбільших українських конгресів АСВМУ і USAVA. Також переводить англомовних лекторів.

Лауреат нагороди АСВМУ “За значний внесок у область ветеринарної медицини” в 2019 р.

[згорнути]

Ольга Корольова

info

Лікар ветеринарної медицини

 Спеціалізація: Ультразвукова діагностика та кардіологія

Ветеринарна кліника «Дружочек»

м. Харьків, Україна

[згорнути]

Сергій Ткаченко

info

Головний ветеринарний лікар мережі клінік ЕЛІТВЕТ м.Дніпро

Досвід роботи 25 років

Спеціалізація: Стоматологія дрібних домашніх тварин і хижих диких зоопаркових тварин. Ортопедія. Травматологія. Нейрохірургія.

Автор наукових статей у ветеринарній медицині.

Ліцензований фахівець з спадкових захворювань у собак і кішок.

Організатор і учасник ветеринарних конференцій в Україні, країнах СНД і Європі.

Засновник ветеринарної Школи Стоматології в Україні.

[згорнути]

Юлія Романишина

info

Менеджер з наукових комунікацій та зв`язків Royal Canin, лікар ветеринарної медицини, член Європейського товариства ветеринарної і порівняльної дієтології (ESVCN).

У 2012 році з відзнакою закінчила ветеринарний факультет Білоцерківського Національного аграрного університету.

У 2013 році отримала стипендію DAAD  та займалась науковою роботою в інституті ім. Фрідріха Лефрера (FLI), Інституті молекулярного патогенезу (Institute of Molecular Pathogenesis (IMP)), м. Єна, Німеччина.

У 2014 році проходила стажування у FLI (м. Єна, Німеччина).

Пройшла інтенсивний та поглиблений курси дієтології, курс клінічної дієтології для ветеринарних лікарів к.в.н, дипломанта Європейського товариства ветеринарної і порівняльної дієтології (ECVCN), ветеринарного лікаря-дієтолога Анни Ліньової.

Регулярно проходить навчання в галузі дієтології дрібних тварин за участі визнаних у світі дієтологів.

[згорнути]

Сергій Бондар

info

Засновник і керівник Центру ветеринарної медицини Хелс, досвід роботи з 2000 року, в анестезіології з 2013 року.

[згорнути]

Андрій Розумнюк

Олеся Барабаш

info

Менеджер з наукової коммунікації Nestlé Purina Pet Care Ukraine.

[згорнути]

Richard Macek​

info

Університет ветеринарії і Фармацевтики, м Брно (Чехія).
Після понад 14 років досвіду роботи практикуючим ветеринарним лікарем, бренд менеджером і менеджером з продажу провідних ветеринарних компаній (Bayer, Vetoquinol, Ceva), Річард успішно продовжив свою кар’єру в Canvit sro концерну Vafo (Прага, Чехія) 

[згорнути]

Darcia Kostiuk

info

Очільниця відділу з Досліджень Здоров’я Тварин, в Чемпіон Петфудс ЛП

Освіта: Доктор Костюк здобула вищу освіту в Західному Колледжі Ветеринарної Медицини в м. Саскатун, штат Саскачеван, Канада в 2000 р.

Професійний шлях: після років клінічної ветеринарної практики в штаті Альберта з продуктивними та домашніми тваринами, Дарсія зосередила свою кар’єру на регуляторній ветеринарії, працюючи у федеральних і провінційних урядах, а також продовжувала періодично працювати в клініках для підтримки клінічних навиків. Дарсія працювала з Чемпіон Петфудс напряму, як державний аудитор їх програми експорту кормів для домашніх тварин, і це викликало в неї зацікавленість в ChampionPetfoods та в харчуванні тварин-компаньйонів

Кар’єра: Дарсія приєдналась до Champion Petfoods у березні 2019 р. Її фокус на дослідженні лікувальних кормів для домашніх тварин та підтримці команди з обслуговування клієнтів. Очолює ветеринарну програму Чемпіон Петфудс, яка включає в себе ветеринарні школи, освіту асистентів ветеринарних лікарів.

[згорнути]