наші переваги

Шановні члени USAVA!

"За рішенням Правління USAVA відмовляється від збору членських внесків на період воєнних дій в Україні. Краще передайте ці кошти на підтримку ЗСУ!"

Ви можете отримати нову членську картку FECAVA, в якій як і раніше зберігаються історичні особи, що мають ветеринарний зв’язок.

На новій картці учасника змальований Річард Фелькер, що народився 26 травня 1896 року в Північній Німеччині (Мінден). Він вивчав ветеринарну медицину у Ветеринарній школі в Ганновері з 1918 по 1921 рік і працював з 1921 по 1932 рік в Геттінгене і Лейпцігу. З 1932 року Річард Фелькер працював директором клініки для дрібних тварин в Ганновері. Його областями інтересів були анестезія, клінічна патологія і хірургія. Він керував більш ніж 200 дисертаціями і вісьма спеціальностями. Серед ще більшої кількості видів діяльності він був засновником GSAVA.

Нова членська карта поставляється у вигляді друкарського вкладення електронної пошти і буде відправлена всім членам USAVA.

Картка ідентифікує ветеринарну лікарку як учасника FECAVA і дає право на участь з пониженою вартістю як делегата з Східній Європі, наприклад, на європейському конгресі FECAVA (додаткове підтвердження членства може бути запитане організаторами конгресу).

Членський квиток  підтверджує, що Ви є членом FECAVA.

Ця карта не підлягає передачі.

Можуть бути запитані додаткові форми ідентифікації.

Переваги на конгресах FECAVA:

– Безкоштовний доступ до онлайну-архіву Європейського журналу практики тварин-компаньйонів

– Безкоштовні завантаження з сайту FECAVA

– Знижки для учасників при акціях на www.fecava.org

Приєднуючись до USAVA, Ви автоматично отримуєте членство в FECAVA та WSAVA