Глобальні принципи ветеринарної колегіальності

 

Як професіонали в галузі ветеринарної медицини, незалежно від нашої спеціалізації та галузі практики, ми відповідальні за здоров`я і добробут тварин, що довірені нашій турботі. Як професія ми також зобов`язані захищати людське суспільство та його членів через нашу залученість в парадигму One Health і нашу взаємодію з власниками тварин, їх опікунами та кураторами.

Для виконання цих зобов`язань та для впевненості, що ми виправдовуємо сподівання суспільств, яким ми слугуємо, необхідно, щоби професія ветеринарного лікаря викликала довіру та повагу. Для забезпечення та підтримки високої поваги, якої досягла наша професія серед людства, необхідно, щоб члени професійного суспільства поводили себе шанобливо та колегіально по відношенню до колег. 

Усі взаїмодії у ветеринарній медицині мають ставити пріоритетом добробут та здоров`я наших пацієнтів і відбуватися в етичний та гідний спосіб. Принципи, що викладені нижче, впроваджені, щоб окреслити належні колегільні взаємодії, таким чином, щоб ми, як індивідуальні професіонали і як професія в цілому, могли прагнути досягнути ідеалів турботи про пацієнтів, викладені у ветеринарній присязі WSAVA[1].


[1] Також ветеринарна заява WSAVA

Залишити коментар