Реєстрація на Конгрес USAVA

Реєстрація на Конгрес USAVA

Розважальна програма

Розважальна програма

Facebook

Блоги ветеринарии

Асоціація ветеринарів України

 

«Тварини — це інші народи», — сказав колись відомий російський поет Євген Євтушенко. І не помилився. Як складно часом зрозуміти «братів наших менших», особливо якщо мова йде про їхні хвороби. Тут необхідно, щоб на допомогу вчасно прийшов висококваліфікований ветеринар. Саме таких фахівців об’єднала Українська асоціація лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин. Ідея її створення народилася наприкінці 90-х і практично відразу була реалізована. У 2001 році президентом асоціації було обрано молоду, але дуже цілеспрямовану і талановиту людину, директора одеського центру ветеринарної медицини «Лелека» Владлєна Ушакова. Завдяки його організаторським здібностям вдалося провести безліч семінарів з найважливіших питань даної галузі, а також він провів 11 щорічних конференцій, 2 конгреси і готує «XII Міжнародну науково-практичну ветеринарну конференцію з проблем дрібних тварин» в місті Львові 5-7.06.2013 року.

Саме такі зустрічі, обмін досвідом на семінарах і конференціях допомагають лікарям підвищувати свою кваліфікацію. Для цього серед членів асоціації поширюється також і спеціальна наукова література. Створено власний медіа-центр, який збирає, обробляє і перекладає з різних мов інформацію про досвід роботи кращих клінік світу, нові методи та способи лікування тварин. Крім того, важливим напрямком діяльності асоціації є юридична підтримка її членів, що важливо в часи правового хаосу. Причому вона виявляється корисною не тільки по вузькоспеціальним питанням ветеринарії. Йде кропітка робота і над створенням атестаційної комісії, яка, зокрема, буде брати участь у ліцензуванні ветеринарних фахівців. Сприяють в асоціації влаштуванню на роботу випускників ВНЗ, перепідготовці та стажуванню окремих фахівців, а також захисту лікарів від небезпечних хвороб, які передаються від тварини до людини. Багато робиться керівництвом даної організації для популяризації ветеринарних знань, участі в обговоренні проектів законодавчих актів та інших нормативних документів, асоціація бере участь у громадській раді при Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України.

Побоювання і тривогу викликають у членів асоціації нелегальне ввезення в Україну незареєстрованих, неякісних, фальсифікованих препаратів для тварин. Адже це величезний ризик як для ветеринарного фахівця, так і для тварин. Тому тут проводять освітньо-роз’яснювальну роботу серед ветеринарів з метою недопущення застосування нелегально ввезених товарів. На даний момент асоціація нараховує більше 250 чоловік, які працюють в 17 відділеннях по всій країні. Причому кількість її членів постійно збільшується за рахунок тих людей, які розуміють, що, тільки об’єднавшись, можна вирішити численні питання і проблеми сьогоднішньої ветеринарної медицини. До правління асоціації увійшли такі відомі в Україні ветеринарні лікарі, як Григорій Зон, Костянтин Медведєв, Олег Лук’янчук, Юрій Кучеренко, Денис Тищенко, Володимир Чаркін, Володимир Регенчук, Сергій Киянченко, Дмитро Бережний, Тіна Тоомет, Сергій Середа, Алім Заволока. До речі, вступний внесок у дану організацію невеликий. Він становить всього 250 гривень. У найближчих планах асоціації — проведення декількох семінарів у регіонах, підготовка «Інституту USAVA», у тому числі «XII міжнародної конференції лікарів ветеринарної медицини дрібних домашніх тварин» у Львові, на яку планують приїхати учасники з України та з інших країн. Їм протягом декількох днів вдасться не тільки послухати велику кількість різноманітних доповідей, а й відвідати майстер-класи провідних фахівців різних країн. Вона відбудеться 5–7 червня 2013 року.

Організація входить у Всесвітню ветеринарну асоціацію дрібних тварин (WSAVA) і Європейську федерацію лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин (FECAVA). А також співпрацює з усіма ветеринарними організаціями світу. Це лише ще більше сприяє підвищенню рівня фахівців, а значить — просуванню вперед!

 

Памяти Минина Н.В.

 

minin

Його школа — вся Російська ветеринарна онкологія

 

Пам’яті видатного ветеринарного лікаря і організатора ветеринарної онкологічної клініки «Біоконтроль» професора, академіка РАПН Мітіна В. Н.

 

28 грудня 2012 Володимиру Нікіфоровичу Мітіну виповнилося б 60 років з дня народження...

подробнее...

Авторизація

Хто на сайті

На сайті 145 гостей та відсутні користувачі

Свідоцтво

stat

Де ми знаходимося:

loading map...
Click item below to move to